Naam pagina

Vereniging Oranjevereniging Beatrix Nieuw-Vennep
Postbus 206
2150 AE Nieuw-Vennep
info@ov-beatrix.nl
Bankrelaties
ING Bank: rekeningnummer 69.80.96.630
Rabobank: rekeningnummer 34.58.03.396
KvK Haarlem, nummer 40595438
Lid van de Bond Oranjeverenigingen in Nederland
Voorzitter John Stassen
Email: john.stassen@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 2490 4385
Vicevoorzitter Theo van Iperen
Email: theo.van.iperen@ov-beatrix.nl
Telefoon: 0252 687289
Secretariaat Birgit Suidgeest
Email: birgit.suidgeest@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 5323 9025
Penningmeester Hans den Ouden
Email: hans.den.ouden@ov-beatrix.nl
Telefoon: 0252 621361
Bestuurslid Rob Blom
Email: rob.blom@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 5392 1359
Bestuurslid Peter Bokhorst
Email: peter.bokhorst@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 5471 8768
Bestuurslid Richard Conrads
Email: richard.conrads@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 3964 9330
Bestuurslid Ben Ham
Email: ben.ham@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 2238 4598
Bestuurslid Piet Verkuijl
Email: piet.verkuijl@ov-beatrix.nl
Telefoon: 0252 673027
Ledenadministratie René van Maris
Email: rene.van.maris@ov-beatrix.nl