Wielerronde

Wielerronde

Zondag 25 juni: de Wielerronde van Nieuw-Vennep

Aanvang: 12:30 uur
Locatie: De Rustende Jager
Contactpersoon OVB: Hans den Ouden
Organisatie: De Bataaf (www.debataaf.com) en Oranjevereniging “Beatrix”
Kleedkamers: SV Dios
facebook.com/wielerronde nieuw-vennep 2017

Op zondag 25 juni 2017 wordt traditie gewijs de Vennepse Feestweek afgesloten door de wielerronde.

De Funklasse is dit jaar opgesplitst in 2 categoriëen. Funklasse niet-basislicentiehouders
en Funklasse Basislicentiehouders. Nog meer fun dus voor de beginnende wielrenners.

Hieronder volgt het programma:
12:30 uur Vrouwen (amateur, junior en nieuweling) 45 km
14:00 uur Funklasse (niet-basislicentiehouders) 18 km
14:45 uur Funklasse (basislicentiehouders) 18 km
15:30 uur Heren (amateur, sportklasse en junior) 65 km

Inschrijven voor de eerste en laatste wedstrijd (officiële categorieën) kan via Mijn KNWU.

Inschrijven voor de funklasse wedstrijden kan via www.wielerrondenieuw-vennep.nl

Inschrijven Funklasse via Balk Rijwielen of funklasse@wielerrondenieuw-vennep.nl

Voor vragen: info@wielerrondenieuw-vennep.nl

 

 

 

 

UITSLAG WIELERRONDE 2016

Sportklasse/Masters

pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Nick Toonen LISSE 54
2 Frits van Lieshout SPAARNDAM 35
3 Brian Burggraaf VELSEN NOORD 8
4 Ferry de Ruiter PUTTEN 48
5 Paul den Edel HAARLEM 12
6 Gerard Windhouwer OOSTZAAN 62
7 Patrick de Smit NIEUW-VENNEP 52
8 Maxim Harteloh DE LIER 70
9 Justin Plijter HILLEGOM 40
10 Remco Janzen HOOFDDORP 27
11 Harry van Pierre DE KWAKEL 39
12 Jacco Konijn HOORN 71
13 Emiel Borsboom WOERDEN 6
14 Hans van Eijk NIEUW VENNEP 13
15 Teun Groeneveld NIEUW VENNEP 17
16 Mitchell van Roijen BEVERWIJK 46
17 Jan Gudde NOOTDORP 19
18 Arnout Rijpkema NIEUWEGEIN 44
19 Harmen Brandwijk BLESKENSGRAAF 74
20 André van Reek LISSE 42
21 Martijn Harteloh DORDRECHT 21
22 Robert Koppers SCHEVENINGEN 72
23 Rico de Jong VIJFHUIZEN 28
24 Jan Sachtleven DEN HAAG 49
25 Ruud Kluit BEETS 73
26 Alex de Vries HILLEGOM 60
27 Willem van den Akker ALMERE BUITEN 1
28 Iloy Fennis HAARLEM 15
29 Teun Veken ROTTERDAM 66
30 Jan de Vreede LISSE 59
31 Gerben van der Knaap UITHOORN 30
32 Henk Peters HILLEGOM 38
33 Andries van der Velden NIEUW VENNEP 75
34 Dave de Best NOORDWIJK ZH 3
35 Daan Kostelijk NIEUW-VENNEP 32
36 Dion Murk VELSERBROEK 37
37 Marco Halma NIEUWKOOP 20
38 Ton van Eijk HILLEGOM 14
39 Maarten van Sprakelaar WIJK BIJ DUURSTEDE 65
40 Dingeman Vink HAARLEM 58
41 Konrad Kowara BEVERWIJK 33
42 Duncan Oudshoorn VELSERBROEK 69
43 Richard Westerhof HEEMSKERK 61
44 André van der Drift NIJ BEETS 68
DNF Jan Willem den Braber AMSTERDAM 7
DNF Bastiaan Daams LOOSDRECHT 10
DNF Alex Duijnisveld ZOETERMEER 11
DNF Menno Koens HOOFDDORP 31
DNF Mark Rijntjes HAARLEM 43
DNF Leewah Woo IJMUIDEN 64

 

Vrouwen

pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Lorena Wiebes MIJDRECHT 31
2 Anouk Spies WAGENINGEN 43
3 Eva Bijwaard HILLEGOM 51
4 Maaike Meistrok ELSHOUT 16
5 Marit Cent GOOR 47
6 Delore Stougje ZUIDLAND 24
7 Susanne Meistrok ELSHOUT 17
8 Lieke v.d. Draaij DORDRECHT 41
9 Phaedra Krol HEERDE 11
10 Kirsten Westerhuis LEERSUM 36
11 Julia van den Bosch AMERSFOORT 33
12 Ellen de Waard AMSTERDAM 39
13 Jill Jansen ZOETERWOUDE 7
14 Rozemarijn Ammerlaan DE LIER 1
15 Emma Boogaard ZWAAG 3
16 Carmen Pol TUBBERGEN 37
17 Gaby Gieskens ‘S-GRAVENHAGE 4
18 Anne van Rooijen DRIEL 38
19 Anne Kras HOORN 10
20 Suze van der Zwet ROELOFARENDSVEEN 46
21 Ruth van Hulst ZWOLLE 45
22 Ilse Nasveld ABBENBROEK 18
23 Cindy de Vries WIERINGERWERF 40
24 Isabel Tambach ASSENDELFT 25
25 Ilse Hoornsman WIERINGERWERF 42
26 Anouk van der Kieft NIEUW-VENNEP 9
27 Ingrid Marges AMSTERDAM 15
28 Rosan Koper HEEMSKERK 49
29 Yvet Schoonewille KLAZIENAVEEN 22
30 Tjilde Bennis ZOETERWOUDE 50
31 Chinouk Lindenburg WATERINGEN 14
32 Marise Lagendijk ALPHEN A/D RIJN 13
33 Susan Verdegaal HEILOO 28
34 Floortje van den Berg ALPHEN AAN DEN RIJN 2
35 Femke de Graaff VOORSCHOTEN 5
36 Sanne Roozemond BERGSCHENHOEK 35
37 Liesbeth Zeeman OUDKARSPEL 32
38 Caya Krol HEERDE 12
39 Isa Pieterse AMERSFOORT 20
40 Zoe Vierhouten ERMELO 30
41 Cynthia van der Ham GOUDA 34
42 Ciska van der Drift NIJ BEETS 48