Contact informatie vereniging en bestuur

Vereniging

Postbus 206
2150 AE Nieuw-Vennep
info@ov-beatrix.nl
Bankrelaties
ING Bank: rekeningnummer NL74INGB0698096.30
Rabobank: rekeningnummer NL76RABO0345803396
KvK Haarlem, nummer 40595438
ANBI-RSIN: 52.34.074
Lid van de Koninklijke Bond van Oranjeverenigingen in Nederland

Voorzitter

John Stassen
Email: john.stassen@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 2490 4385

Vicevoorzitter

Theo van Iperen
Email: theo.van.iperen@ov-beatrix.nl
Telefoon: 0252 687289

Secretariaat

Birgit Suidgeest
Email: birgit.suidgeest@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 5323 9025

Penningmeester

Hans den Ouden
Email: hans.den.ouden@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 51497995

Bestuurslid

Rob Blom
Email: rob.blom@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 5392 1359

Bestuurslid

Peter Bokhorst
Email: peter.bokhorst@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 5471 8768

Bestuurslid

Ben Ham
Email: ben.ham@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 2238 4598

Bestuurslid

Piet Verkuijl
Email: piet.verkuijl@ov-beatrix.nl
Telefoon: 0252 673027

Bestuurslid

Sanne Bakker
Email: sanne.bakker@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 3092 4847

Bestuurslid

Rob van Rossum
Email: rob.van.rossum@ov-beatrix.nl
Telefoon: 06 5325 7507

Bestuurslid

Piet van Maris
Email: piet.van.maris@ov-beatrix.nl
Telefoon:

Ledenadministratie

René van Maris
Email: rene.van.maris@ov-beatrix.nl